Aktualności

W obliczu zagrożenia rozprzestrzeniającym się koronawirusem, środki do dezynfekcji w Szpitalu Śląskim w Cieszynie, podobnie jak i w każdej innej placówce medycznej, są absolutnie niezbędne. Zarówno pod kątem bezpieczeństwa Pacjentów, jak i dla zapewnienia ochrony lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych oraz całego personelu medycznego, od którego zależy skuteczne i sprawne leczenie Pacjentów. W obecnej, trudnej sytuacji wiele firm, instytucji i osób dobrej woli wspiera cieszyńską placówkę. Dziś do grona licznych darczyńców dołączyła firma P.P.H.U. AWE Sp. z o.o. z Bielska-Białej, która przekazała 250 l płynu do dezynfekcji.

IMG 3680ab

Szpital Śląski w Cieszynie jest niezwykle wdzięczny za wsparcie i pomoc, które napływają do placówki niemal ze wszystkich stron. Dzięki zaangażowaniu firmy P.P.H.U. AWE Sp. z o.o. z Bielska-Białej, dzisiaj do szpitala dotarła dostawa 250 l płynu do dezynfekcji. W dobie pandemii, placówka zużywa ogromne ilości środków o właściwościach wirusobójczych. Zapas płynu od razu trafił do apteki szpitalnej, skąd dystrybuowany jest zgodnie z potrzebami na wszystkie oddziały szpitalne.

- Zakup płynu do dezynfekcji to zawsze spory wydatek dla szpitala, dlatego jesteśmy wdzięczni firmom, które w tym trudnym czasie nas wspierają - podkreśla Adam Śliż, Zastępca Dyrektora ds. Techniczno-Gospodarczych.

Cieszyńska placówka dziękuje wszystkim Darczyńcom za wsparcie, zaangażowanie i niezliczone gesty solidarności wobec personelu medycznego i pracowników ochrony zdrowia.

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top