Aktualności

Niezwykła inicjatywa przedszkolnych wychowawców po raz kolejny przyniosła wspaniałe efekty. Tym razem w podziękowania dla personelu medycznego włączyły się dzieci z przedszkoli w Bielsku-Białej. Do cieszyńskiej placówki dotarło ponad 160 barwnych prac w formie wzruszającej prezentacji z podkładem muzycznym. Wszystkie prace zostały wykonane przez bielskie maluchy.

Bielsko1

- Zwrócenie uwagi na zawody medyczne w obecnym czasie może przynieść w przyszłości fantastyczne efekty. Jesteśmy wdzięczni szkołom i przedszkolom, że uwrażliwiają dzieci na problemy zdrowotne i pokazują pracę lekarzy, pielęgniarek oraz całego personelu medycznego. Już od wczesnych lat powinniśmy uczyć dzieci, że to zawody ważne i potrzebne. Jeśli pandemia może mieć jakiś plus to może nim być zwrócenie uwagi na pracę personelu medycznego, pokazanie ich trudu i codziennych zmagań w walce o nasze zdrowie. Bardzo dziękujemy za ten wyjątkowy, bardzo miły gest i życzymy zdrowia wszystkim przedszkolakom, ich rodzicom i wychowawcom - mówi Czesław Płygawko, dyrektor Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Bielskie maluchy z wielkim zaangażowaniem i na swój sposób przygotowały pełne wdzięczności podziękowania w artystycznej formie barwnych laurek, plakatów, rysunków i kolaży. Być może dzięki tej akcji w niejednej małej główce zakiełkuje myśl, by w przyszłości zostać lekarzem, pielęgniarką lub ratownikiem.

 

Informacje kontaktowe

Szpital Śląski w Cieszynie

43-400 Cieszyn
ul. Bielska 4

tel. +48 33 854 92 00
fax. +48 33 852 12 24

Formularz kontaktowy

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Top