Lokalizacja:
43-460 Wisła, ul. Dziechcinka 4
Kontakt:
Zapisu na wizytę można dokonać osobiście lub telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu: 33 851 02 19
Poradnia Zdrowia Psychicznego jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00 (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych).
Zakres udzielanych świadczeń:
W ramach Poradni Zdrowia Psychicznego oferowany jest pełny zakres usług ambulatoryjnych dla osób dorosłych m.in. diagnostykę psychiatryczną, diagnostykę psychologiczną, porady lekarskie, porady i wsparcie psychologiczne, farmakoterapię, psychoterapię indywidualną oraz grupy wsparcia.
Poradnia Zdrowia Psychicznego świadczy usługi bezpłatne w ramach NFZ.
Na wizytę do lekarza psychiatry nie jest wymagane skierowanie.
Aby skorzystać z pomocy psychologa lub psychoterapeuty konieczne jest okazanie właściwego skierowania do jednego z wyżej wymienionych specjalistów. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz psychiatra.
Kadra Poradni Zdrowia Psychicznego:
Kadrę Poradni Zdrowia Psychicznego tworzą wykwalifikowani lekarze psychiatrzy, psychologowie, terapeuci i pielęgniarki, którzy diagnozują oraz leczą choroby i zaburzenia psychiczne.
Osoby prowadzące psychoterapię ukończyły odpowiednie szkolenia uprawniające do prowadzenia psychoterapii i pracują pod stałą superwizją.
Nasz zespół:
lek. Jacek Niwiński - specjalista psychiatrii
lek. Igor Spychała – specjalista psychiatrii
mgr Justyna Dunajska - psycholog
mgr Weronika Krzempek - psycholog
mgr Aleksandra Nogowczyk - psycholog
mgr Maria Raszka-Czyż– psycholog
W ramach Poradni Zdrowia Psychicznego działa Punkt Zgłoszeniowo - Koordynacyjny
Punkt Zgłoszeniowo - Koordynacyjny w Wiśle
adres: 43-460 Wisła, ul. Dziechcinka 4
kontakt telefoniczny: 33 85 49 212 / 570 860 477
adres e-mail: kontakt mailowy możliwy poprzez formularz kontaktowy
Punkt Zgłoszeniowo-Koordynacyjny udziela świadczeń opieki zdrowotnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00
W Punkcie Zgłoszeniowo-Koordynacyjnym dyżurują specjaliści, którzy opracowują wstępny plan leczenia. Mogą to być regularne wizyty u lekarza psychiatry, psychoterapia indywidualna lub grupowa, pobyt na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, leczenie domowe oparte na wizytach w domu pacjenta i terapeutycznej pracy z nim i jego rodziną.